Aktuality

Nařízením Vlády ČR se často mění podmínky pro vstup do provozovny služeb.  Níže v odkazech najdete aktuální informace.

AKTUÁLNÍ VLÁDNÍ OPATŘENÍ

Do odvolání, pro všechny již objednané i nastávající klienty platí režimová a organizační opatření : www.covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/sluzby

Pravidla pro vstup do provozovny : www.covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test

NAŠE  AKTUÁLNÍ  PRAVIDLA  A  DOPORUČENÍ

Pokud jste se rozhodli dát se očkovat proti Covid-19, pak by jste měli vědět že není vhodné se dávat tetovat 14 dní před aplikací vakcíny, ani do 14 dní po aplikaci vakcíny. Je třeba dodržet alespoň dvou týdenní odstup. Pro váš imunitní systém je to větší zátěž a mohlo by dojít ke zhoršení průběhu hojení i následné regenerace vašeho tetování. Kdo proto potřebuje změnit termín tetování z důvodů aplikace vakcíny, napište nám to s alespoň 2 týdenním předstihem.

Do studia s sebou nebrat žádnou další osobu (např.partner, děti, kamarád/ka atd) nikdo další kromě objednaného klienta nebude do prostor provozovny vpuštěn.

Na termín nechodit dříve ani o 5 minut. Chceme tím zamezit aby v čekárně nebyl již nikdo další kdo byl objednán před vámi. Pokud se ve studiu přece jen potkáte s dalším klientem který je například na odchodu, dodržujte předepsaný odstup.

✅ V případě nemoci nebo pokud trpíte symptomy jako je suchý kašel, dušnost, bolest hlavy, únava, horečka, bolest v krku, střevní potíže jako je průjem, bolest kloubů a svalů, ztráta chuti a čichu, zhoršení zraku a pálení očí, zimnice, nebo trpíte i malým příznakem nachlazení, jako je kašel, rýma, tak se prosím přeobjednejte.

Pokud tak neučiníte a budete mít příznaky výše uvedeného, pošleme vás domů a záloha vám propadne v plné výši. Pokud se přeobjednáte po telefonu alespoň 72h před termínem, záloha vám nepropadne.

Může se stát že máte pozitivní test na Covid, v tom případě nám tuto skutečnost ihned oznamte po telefonu. Pokud nám následně na e-mail pošlete i lékařské potvrzení že jste Covid pozitivní, záloha vám nepropadne a domluvíme si náhradní termín. 

Při vstupu do studia se zujete, nebo použijete jednorázové návleky na obuv a bude vám poté na ruce aplikován desinfekční roztok s virucidním účinkem, který pro vás máme k dispozici po celou dobu vašeho pobytu ve studiu.

✅ Před tetováním vyplníte čestné prohlášení že jste naprosto zdráv/a  a netrpíte žádným výše uvedeným nepříznivým zdravotním symptomem.

✅ Před tetováním a po ukončení tetování jsou veškeré povrchy a plochy řádně vydesinfikovány přípravky s virucidním účinkem, při tetování používáme výhradně jednorázové pomůcky, sterilní jehly/cartridge a vše čeho se vy nebo my dotýkáme, je následně ošetřeno desinfekcí s virucidním účinkem. Další preventivní postupy dodržujeme dle provozního řádu schváleného Krajskou Hygienickou stanicí, tento provozní řád je vám k dispozici k nahlédnutí v našem studiu. Při použití toalety je vám k dispozici desinfekční mýdlo, desinfekční roztok na ruce a jednorázové papírové ručníky.

⚠️ Nechoďte do studia pokud nejste předem objednaný !

Objednávejte se přes e-mail:  info@tattoo-club.cz   pro další info volejte na tel.: 776 675 485

Děkujeme za respektování a přejeme Vám pevné zdraví !

✅ Přečtěte si na našem webu také Péči o tetování  +  další informace k tetování a Smluvní podmínky 

Pokud něčemu nerozumíte, chcete se na něco zeptat, nebojte se nás oslovit !

Tattoo Club

Průmyslová ul. 931/9  

Hradec Králové 500 02 


NAPIŠTE NÁM
info@tattoo-club.cz


ZAVOLEJTE NÁM

+420 776 675 485


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle domluvy předem

Objednej se ON-LINE


SOBOTA

Zavřeno

NEDĚLE

Zavřeno


Přijímáme pouze hotovostní platby.  Zálohy možno hradit bankovním převodem.  Platba kartou není možná !


PIERCING  NEDĚLÁME  A  PIERCING. ŠPERKY  NEPRODÁVÁME


IČO: 489 84 868

© 2021 Tattoo Club Hradec Králové
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!