Covid-19

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ PROTI COVID-19

Do odvolání, pro všechny již objednané i nastávající klienty platí režimová a organizační opatření : www.covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/sluzby

Pro vstup do provozovny, je nutno se prokázat jakýmkoliv z uvedených potvrzení o bezinfekčnosti : www.covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test

Nebo doložíte, že jste podstoupil/a preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem. Antigenní samotest si zakoupíte v lékárně předem.

Pokud jste se rozhodli dát se očkovat proti Covid-19, pak by jste měli vědět že není vhodné se dávat tetovat 14 dní před aplikací vakcíny, ani do 14 dní po aplikaci vakcíny. Je třeba dodržet alespoň dvou týdenní odstup. Pro váš imunitní systém je to větší zátěž a mohlo by dojít ke zhoršení průběhu hojení vašeho tetování. Kdo proto potřebuje změnit termín tetování z důvodů aplikace vakcíny, napište nám to s alespoň 2 týdenním předstihem.

Další pravidla a doporučení:

Do studia s sebou nebrat žádnou další osobu (např.partner, děti, kamarád/ka atd) nikdo další kromě objednaného klienta nebude do prostor provozovny vpuštěn.

✅ Na termín nechodit dříve ani o 5 minut. Chceme tím zamezit aby v čekárně nebyl již nikdo další kdo byl objednán před vámi. Pokud se ve studiu přece jen potkáte s dalším klientem který je například na odchodu, dodržujte 2 metry odstup.

✅ V případě nemoci nebo pokud trpíte symptomy jako je suchý kašel, dušnost, bolest hlavy, únava, horečka, bolest v krku, střevní potíže jako je průjem, bolest kloubů a svalů, ztráta chuti a čichu, zhoršení zraku a pálení očí, zimnice, nebo trpíte i malým příznakem nachlazení, jako je kašel, rýma, tak se prosím přeobjednejte.

Pokud tak neučiníte a budete mít příznaky výše uvedeného, pošleme vás domů a záloha vám propadne v plné výši. Pokud se přeobjednáte alespoň 24h před termínem, záloha vám nepropadne.

✅ Vstup do studia pouze s respirátorem / aktuálně nařízenou ochranou dýchacích cest: www.covid.gov.cz/opatreni/rousky-respiratory

✅ Při vstupu do studia se zujete, nebo použijete jednorázové návleky na obuv a bude vám poté na ruce aplikován desinfekční roztok s virucidním účinkem, který pro vás máme k dispozici po celou dobu vašeho pobytu ve studiu.

✅ Před tetováním vyplníte čestné prohlášení že jste naprosto zdráv/a a netrpíte žádným výše uvedeným nepříznivým zdravotním symptomem.

✅ Před tetováním a po ukončení tetování jsou veškeré povrchy a plochy řádně vydesinfikovány přípravky s virucidním účinkem, při tetování používáme výhradně jednorázové pomůcky, sterilní jehly/cartridge a vše čeho se vy nebo my dotýkáme, je následně ošetřeno desinfekcí s virucidním účinkem. Další preventivní postupy dodržujeme dle provozního řádu schváleného Krajskou Hygienickou stanicí, tento provozní řád je vám k dispozici k nahlédnutí v našem studiu. Při použití toalety je vám k dispozici desinfekční mýdlo, desinfekční roztok na ruce a jednorázové papírové ručníky.

⚠️ Nechoďte do studia pokud nejste předem objednaný !

Objednávejte se nejlépe přes e-mail, pro další info volejte na tel.: 776 675 485

Děkujeme za respektování a přejeme Vám pevné zdraví !

✅ Přečtěte si také ,, Důležité informace pro vás - Smluvní podmínky,,

Pokud něčemu nerozumíte, chcete se na něco zeptat, nebojte se nás oslovit !