CENÍK


V Tattoo studiu máme stanovenou minimální sazbu za tetování v hodnotě 1.500,- Kč

Dále se cena vždy odvíjí od velikosti, složitosti i časové náročnosti konkrétního motivu, jeho umístění, spotřeby barvy i ostatních jednorázových materiálů.

Odhad ceny můžeme stanovit on-line, stačí nám napsat popis vaší představy.

Osobní konzultace v den termínu kdy se i tetuje a vytvoření návrhu i jeho případné úpravy jsou zahrnuty do celkové ceny tetování, ale požadujeme zálohu která nám bude garantovat že máte o tetování skutečný zájem. Záloha vám bude při placení odečtena, ale pokud se na termín nedostavíte, ani se nejpozději 3 dny předem neomluvíte s požadavkem nového termínu, záloha vám propadne v plné výši. Pokud je domluvený termín z vaší strany zcela zrušen, záloha je nevratná. Smluvní podmínky a další informace k tetování najdete zde.

Každý zákazník od nás dostane informace k následné péči o tetování i letáček jak se o tetování správně starat - info najdete i zde.

Doporučíme vám i kvalitní krémy k hojení čerstvého tetování. Na tom nešetřete a vemte si sebou víc kaček, tetování vás stojí tisíce a kvalitní krém k péči už jen pár stovek... a je to opravdu moc důležité jak se o čerstvé tetování budete  vy sami starat, jakou mu dáte péči, tak bude vaše tetování následně i vypadat.

Pokud chcete tetování pěkné, nemůže to být levné. Tetování není věc, je to umění které budete mít na svém těle po celý zbytek vašeho života a od toho se odvíjí i cena.

Proto při výběru motivu i tatéra nehleďte na to kdo vás potetuje co nejdřív, na termín si trpělivě počkejte, cenu respektujte. 

Než se k nám objednáte, přečtěte si pozorně  péče o tetování  a také další info k tetování a Smluvní podmínky


Tattoo Club

Průmyslová ul. 931/9  

Hradec Králové 500 02 


NAPIŠTE NÁM
info@tattoo-club.cz


ZAVOLEJTE NÁM

+420 776 675 485


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle domluvy předem

Objednej se ON-LINE


SOBOTA

Zavřeno

NEDĚLE

Zavřeno


Přijímáme pouze hotovostní platby.  Zálohy možno hradit bankovním převodem.  Platba kartou není možná !


PIERCING  NEDĚLÁME  A  PIERCING. ŠPERKY  NEPRODÁVÁME


IČO: 489 84 868

© 2021 Tattoo Club Hradec Králové
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!