Smluvní podmínky

Věnujte prosím pozornost veškerému obsahu i v níže v odkazech a ve vlastním zájmu si vše přečtěte.

 > ČTĚTE POZORNĚ <SMLUVNÍ PODMÍNKY A DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE


14 dní před termínem tetování se vůbec neopalujte a vyhýbejte se pobytu na slunci (včetně solária). Místo tetování nesmí být opálené nebo dokonce spálené od sluníčka!  

POKUD CHCETE JÍT NA TETOVÁNÍ , TAK ZCELA OMEZTE POBYT NA SLUNCI   !

OPÁLENÁ KŮŽE SE TETOVAT OPRAVDU NEDÁ  !  

Těhotné a kojící ženy netetujeme.

Osoby mladší 16 let netetujeme. Pokud jsi starší 16 let ale není ti ještě 18 let, na místě a tedy v den termínu požadujeme účast zákonného zástupce (jeden z rodičů) který nám v souhlasném prohlášení potvrdí že s tetováním i motivem který se má tetovat souhlasí.

Pokud jste nachlazený nebo dokonce nemocný, termín po domluvě změníme.

24 hodin před, ani po tetování není vhodné pít alkohol, hodinu před ani po tetování nepít silnou kávu ani energetické nápoje.

Je dobré se na termín tetování dobře vyspat, dodržet pitný režim (minerálky, ovocný čaj, voda), být najedený, přijít v pohodě a ne ve stresu a taky ať nemusíte nikam spěchat.

Naprosto nevhodné je jít na termín tetování unavený z práce nebo odejít s čerstvým tetováním hned do práce, obzvlášť když máte práci v nečistém prostředí kde není možné se o čerstvé tetování řádně postarat. Udělejte si na termín tetování i těsně po něm volno.

Na domluvený termín přijďte v přesně domluvený čas, tedy určitě ne dříve nebo snad dokonce později.


Pro následnou péči o čerstvé tetování mějte na doma připravené :

Na první den / 3-4 hodiny po tetování: potravinářskou folii a tekuté antibakteriální mýdlo např.Protex, k péči o tetování pro první den je nezbytné.

Druhý až 7 den se tetování ošetřuje námi doporučenou mastí ( nebo si v lékárně zakupte Bepanthen Plus na ,,čerstvé,, tetování nebo Bepanthen Tattoo který je určen pro následnou regeneraci - 7 den po tetování)

nebo...

jako nejnovější a aktuálně dosud nejlepší způsob péče o bezproblémové hojení čerstvého tetování, vám na požádání aplikujeme týdenní folii Suprasorb F kterou si za 7 dní sami sundáte.

Pod touto folií se tetování bezproblému zahojí a odpadá vám tím složitější způsob péče o vaše čerstvé tetování a také se tím vyhnete riziku vzniku infekce.

Můžete s touto folií i do vody (pouze čistá voda při sprchování, žádné saponáty, pěna nebo sůl do koupele, ani mýdlo nesmí s folií přijít přímo do styku, stejně tak chlorovaná voda v bazénu ničí ty správné účinky této speciální folie)

Po sundání folie se tetování musí ještě ošetřovat regeneračním krémem, který vám doporučíme, například Bepanthen Tattoo - k dostání pouze v lékárně.

Aplikace folie Suprasorb F je za příplatek 100,- nebo 200,- Kč dle velikosti plochy a doporučené krémy k následné péči jsou za příplatek od 100,- do 350,-Kč

Na místě od nás každý obdrží veškeré instrukce k péči i v tištěné podobě.


Upozorňujeme

Pokud se na termín tetování dostavíte spálený od sluníčka, pošleme vás domů a záloha vám propadne - místo tetování nesmí být přehnaně opálené ani spálené sluncem !!!

Pokud by jste onemocněli, nebo jste byli nachlazený (kašel, rýma), je třeba nám to také ihned zavolat a termín po domluvě přesuneme. Pokud se tedy necítíte dobře, nečekejte že druhý den vám bude už lépe a hurá na tetování, hned nám zavolejte o změnu termínu, obzvlášť při chřipkové/virové epidemii !

Upozorňujeme, že pokud se dostavíte na termín tetování nemocný nebo jen nachlazený, máte kašel, silnou rýmu, teplotu, střevní potíže, tak vás pošleme domů a záloha vám propadne ! 

PŘEOBJEDNEJTE SE PO TELEFONU POKUD JSTE NEMOCNÝ ! - viz další info

Pokud jste v posledních 6 měsících trvale užívali léky na ředění krve (Varfarin, Aspirin a pod.) nebo jste užívali antibiotika 1-2 měsíce před termínem tetování, nebo je máte užívat těsně po tetování, případně užíváte i jakékoliv jiné léky, neprodleně nás informujte jaké léky užíváte a dle toho si domluvíme náhradní termín.

Tetovat se má dát výhradně zdravý člověk. Jakékoliv nachlazení je známkou snížené imunity a následně i špatného hojení.

Dejte se tetovat jen když jste zdravý a berte ohledy i na nás, protože když díky vám onemocníme i my, tak musíme všem dalším objednaným přerušit jejich termíny. Nebuďte tedy bezohlední a nemyslete jen na sebe...

Na termín tetování sebou nevoďte větší počet osob, nebo snad dokonce malé děti. Berte prosím na vědomí, že malé děti do prostor kde se tetuje prostě nepatří - zajistěte si pro ně hlídání.

Nejlépe přijďte sami a pokud není virová epidemie tak s doprovodem max 1 dospělé osoby a to i pokud jdete jen na konzultaci a předem nás o tom  informujte že přijdete s doprovodem, naše studio není nafukovací a obvykle v jednom dni tetuje i další tatér který má již domluveného klienta a pobyt více osob jako doprovod není tedy vhodný. Pokud bude váš doprovod jevit známky nemoci, bude mít kašel nebo silnou rýmu, bude nemilosrdně ze studia vykázán.


KOREKCE TETOVÁNÍ

Někdy je nutná - předělávky, černé plochy a podobně.

Realizuje se nejdříve po 2 měsících od data tetování.

Kdo se nedostaví na kontrolu tetování osobně v době od 2 do 3 měsíců od data tetování, nebo se na kontrolu objedná až po této lhůtě ( po 3 měsících ), nebo je korekce nutná z důvodů vaší nesprávné péče (nedodrželi jste námi doporučený způsob péče o tetování - odmítli jste aplikaci folie Suprasorb F na 7 dní / nepoužívali jste námi doporučený krém k hojení tetování) nebo se jedná o korekci předělávky (coveru), tak se hradí tatérovi poplatek za korekci v minimální výši 1.500,- Kč

Pro zhodnocení stavu tetování nám můžete poslat nám i kvalitní foto zahojeného tetování a dle toho si pak můžeme domluvit přímo termín ke korekci, pokud to bude potřeba. Nutnost korekce posoudí tedy pouze ten kdo vás i tetoval.

Upozorňujeme že korekce zdarma se nevztahuje na cover - předělávky a opravy tetování po jiném tatérovi. 

Stejně tak se korekce zdarma nevztahuje na tetování umístěné na prstech ruky i nohou, dlaně, hřbet ruky, zápěstí, krk, na uchu nebo za uchem, nárty, v ohybu jako je loket, zápěstí, nárty, koleno nebo místo které se při pohybu otírá o část těla, například podpaží a vnitřní část paže a podobně. Jsou to místa nevhodná pro umístění tetování, byli jste na to upozorněni a korekci zdarma na tyto místa tedy neuznáváme!  

KOREKCE ZDARMA SE NEVZTAHUJE NA TETOVÁNÍ POKUD BYLA VAŠE KŮŽE OPÁLENÁ OD SLUNCE.  

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN KOREKCE, TAK ZA DALŠÍ TERMÍN KOREKCE BUDETE HRADIT PŘEDEM ČÁSTKU 1.500,- Kč

Další informace ohledně případné reklamace najdete zde.


ZÁLOHA

BEZ ZÁLOHY TERMÍNY NEDĚLÁME A BEZ ZÁLOHY MOTIVY K TETOVÁNÍ NEPŘIPRAVUJEME

Záloha je vždy ve výši od 500,- do 2.000,- Kč dle velikosti a složitosti motivu který se má tetovat.

ÚHRADA JE DO 5-7 DNŮ OD DATA DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU A TO PŘEVODEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET - Platební instrukce a VS obdržíte při potvrzení termínu, věnujte tomu zvýšenou pozornost.

PROČ POŽADUJEME ZÁLOHU A DALŠÍ INFO O ZÁLOZE: Záloha se odečítá z celkové a předem domluvené ceny tetování. Záloha slouží i na přípravu motivu i když návrh motivu máte u nás již v domluvené ceně tetování zahrnut, ale bez zálohy si pro vás tatér/ka motiv předem nepředpřipraví a termín vám bude zrušen pokud zálohu nepošlete v domluvemém datu splatnosti.

Záloha tedy slouží i jako záruka toho že jste skutečně vážný zájemce o tetování a na termín tedy i skutečně přijdete.

Pokud pro vás připravujeme motiv, což činíme většinou každému a vy termín zrušíte, tak záloha logicky propadá = náš čas strávený přípravou motivu jsou hodiny práce = je to práce která není ani nemůže být zdarma.

Pokud chcete změnu termínu a to z jakéhokoliv důvodu - viz další info, záloha vám nepropadne, ale musíte nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději 3 pracovní dny (72 hodin) před datem původně domluveného termínu. Pokud máte například termín domluvený na úterý, je třeba nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději do čtvrtka předešlého týdne. 

Pro ty kdo neustále a bez vážného důvodu mění termíny, máme pravidlo dvakrát a dost, při domluvě třetího nového termínu budeme požadovat platbu v plné výši tetování předem.

V PŘÍPADĚ ÚPLNÉHO ZRUŠENÍ TERMÍNU Z VAŠÍ STRANY JE ZÁLOHA VŽDY NEVRATNÁ !

Domluvením se na termínu a zaplacením zálohy souhlasíte s naší budoucí spoluprací a stejně tak i my. V případě zrušení termínu z Vaší strany dochází k situacím, kdy na Vámi zarezervovaný termín nemáme nahned jiného klienta a tudíž přicházíme o čas i peníze. My si našeho času vážíme a doufáme, že je tomu tak i u Vás...


Příprava motivu

Motiv si pro vás tatér/ka pouze před-připravuji dle vámi podaných informací které jste nám napsali (před domluvením se na termínu) a toto činní až po úhradě zálohy.

Na místě a tedy osobně v den termínu, se před-připravený motiv společně doladí a to včetně jeho velikosti a umístění motivu a to přímo na vašem těle.

Teprve poté kdy je vše ujasněno, se motiv i tetuje - ve stejném termínu.

Před-připravené motivy tedy i z tohoto důvodu zásadně nikomu a předem neposíláme. Preferujeme osobní přístup při kterém máme možnost spolu i osobně mluvit a k předpřipravenému motivu se tak můžeme i lépe vyjádřit a stejně tak i vy a toto není možné při pouhém psaní zprávy nebo e-mailu.

Kdo by měl zájem o konzultaci navíc a tedy ještě před domluveným termínem kdy se i tetuje, hradí se na místě jednorázový poplatek ve výši 1000,- Kč a nutno se též objednat předem.  


Dárkové poukazy

Kdo má dárkový poukaz, zálohu posílat nemusí !  Ale je třeba nás o tom informovat při domluvení se na termínu, že vlastníte dárkový poukaz a uvést také číslo tohoto poukazu.

Jako záloha na termín tedy slouží hotnota poukazu ve výši 1000,- až 2000,- Kč. Smluvní podmínky a další informace o záloze najdete výše.

Dárkový poukaz možno objednat zde

Dárkový poukaz má platnost 1 rok (pokud není uvedeno jinak) a můžete je využít i pro sebe jako předplacenou službu od nás. Na realizaci jednoho tetování je možno využít jeden dárkový poukaz. Upozorňujeme že poukaz není možno využít na opravy a předělávky po jiném tatérovi !  Hotovost za poukaz nevyplácíme ani nevracíme, proto dobře zvažte zda obdarovaný poukaz skutečně využije !  Všeobecné obchodní podmínky prodeje dárkových poukazů najdete zde v odkazu


Další důležité upozornění

Upozorňujeme že s čerstvým tetováním se nesmíte 1 měsíc opalovat, nemůžete 7-10 dní chodit cvičit do posilovny, ani chodit do bazénu a naprosto nevhodné je v průběhu hojení ani 1-2 měsíce před tetováním užívat antibiotika, kortikosteroidy nebo léky na ředění krve.

Slunit se můžete až za měsíc (+ mazat ochranným krémem s UV +30 a více) cvičit, posilovat a do bazénu nebo rybníka můžete až za 7-10 dní kdy je tetování již ,,vyloupané,, a nehrozí tedy zanesení nečistoty a následné infekce, nebo předčasnému odmáčení nebo násilnému odření či potrhání stroupků které se mohou na čerstvém tetování tvořit.

S týdení folií Suprasorb F která chrání čerstvé tetování i před zanesením nečistot, můžete pouze do čisté vody - osprchování.

Nedávejte se tetovat pokud jste těhotná nebo kojíte!

POKUD MÁTE JÍT NA TETOVÁNÍ , TAK ZCELA OMEZTE POBYT NA SLUNCI !

OPÁLENÁ KŮŽE SE TETOVAT OPRAVDU NEDÁ !  

NENESEME JAKOUKOLIV ODPOVĚDNOST ZA VAŠÍ NESPRÁVNOU PÉČI O ČERSTVÉ TETOVÁNÍ !

Opuštěním prostor studia je tedy následná péče o tetování zcela a jen na vás !

Kdo se neřídil našim doporučením jak se o tetování správně starat a má jakýkoliv problém, řeš to přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

Děkujeme že jste si tyto informace přečetli a berete je na vědomí.

Odesláním zálohy souhlasíte s obsahem veškerých výše uvedených smluvních podmínek.

Pro jakékoliv další dotazy nám neváhejte zavolat na tel. 776 675 485 nebo nám napište na e-mail, nejlépe tam kde jsme se již původně domlouvali, ať víme oč šlo a v odpovědi vždy zanechte i kompletní původní zprávy. Nepište nám na dvě místa současně (facebook+ještě na e-mail)  vyberte si pouze jednu z těchto možností kde spolu budeme následně komunikovat.  

Upozorňujeme že e-mail neslouží jako mesenger pro okamžitou odpověď na vaši zprávu a nikdy nemůžeme odpovědět ihned, stejně tak když píšete na facebook stránku nebo instagram do zpráv. To že jsme on-line ještě neznamená že máme mobil v ruce i čas nahned odpovědět, věnujeme se i tetování, přípravou motivů pro další objednané klienty před vámi a taky máme i dny volna. Takže trpělivost... odpovídáme na zprávy průběžně.

PRO  AKUTNÍ  DOTAZY  A  ZMĚNY  TERMÍNU,  NÁM  VŽDY  ZAVOLEJTE  !

Děkujeme za pochopení, mějte pevné zdraví a těšíme se na Vás !Smluvní podmínky nabývají účinnosti dnem 01.01.2021 

Tattoo Club, Průmyslová 931/9 Hradec Králové, IČO: 489 84 868, E-mail: info@tattoo-club.cz, telefon: 776 675 485


Tattoo Club

Průmyslová ul. 931/9  

Hradec Králové 500 02 


NAPIŠTE NÁM
info@tattoo-club.cz


ZAVOLEJTE NÁM

+420 776 675 485


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle domluvy předem

Objednej se ON-LINE


SOBOTA

Zavřeno

NEDĚLE

Zavřeno


Přijímáme pouze hotovostní platby.  Zálohy možno hradit bankovním převodem.  Platba kartou není možná !


PIERCING  NEDĚLÁME  A  PIERCING. ŠPERKY  NEPRODÁVÁME


IČO: 489 84 868

© 2021 Tattoo Club Hradec Králové
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!