Péče o tetování

Týdenní folie Suprasorb F/Hornet, pro tu nejlepší péči o čerstvé tetování - aplikujeme na požádání !

Aplikace folie
Aplikace folie

Suprasorb® F  fóliový obvaz / Hornet film

Suprasorb® F fóliový obvaz  a Hornet film - Chrání ránu a fixuje obvaz

Vlastnosti:

• jednoduchá aplikace

• vysoký komfort nošení díky bezpečnému a flexibilnímu přilnutí

• velmi dobrá kontrola rány

• účinná ochrana před vnějšími vlivy, jako jsou zárodky

• velmi dobré hojení ran díky vysoké prodyšnosti

• sprchování je možné

Upozornění: lze použít jako sekundární obvaz u ran ohrožených infekcí v rámci běžné antimikrobiální terapie.

Suprasorb F / Hornet Film, poskytují transparentní ochranu. Polyuretanová fólie je prodyšná, flexibilní a podporuje hojení rány ve vlhkém prostředí výměnou plynů a tepla. Odpuzuje tekutiny a chrání ránu nebo místo punkce proti osídlení bakteriemi z vnějšku. Díky své průhlednosti zajišťuje obvaz snadnější kontrolu rány a místa punkce. Je flexibilní, roztažný a jeho aplikace je velmi snadná.  Krytí na rány poskytuje dobrou ochranu před vnějšími vlivy a nevadí při mytí nebo sprchování. 

1. transparentní polyuretanová fólie

2. nepropouští bakterie a vodu

3. přebytečná vodní pára se odpařuje

Interval převazů:

Interval převazů určí ošetřující tatér, aplikace maximálně na  6-7 dní.

_____________________________________________________________

Použití Suprasorb® F / Hornet Film,  při péči o čerstvé tetování

Po 7 dnech folii opatrně stáhnout, tetování omýt vodou a jemným mýdlem, osušit a dále pro regeneraci mazat 2x za den (po dobu 1 měsíce) námi doporučeným regeneračním krémem (Hornet Tattoo, Bepanthen Tattoo, pokud jsou na tetování  po sundání folie ještě stroupky, použijte vždy Bepanthen Plus...)

Regenerace trvá 1-2 měsíce, po tuto dobu nepobývejte na slunci ani v solariu!!! Pokud po 1 měsíci jdete na sluníčko, vždy namažte tetování opalovacím krémem s UV +30 a více, u pobytu u moře použijte UV +50!!!!

Pokud se pod folií bude hromadit velké množství přebytku plazmy a barvy, umytýma rukama vytlač tuto tekutinu mimo potetovanou plochu, nepatrně poodlep folii, tekutinu i případné vzduchové ,,bubliny,, vytlač do ubrousku, otvor i okolí folie důkladně osuš ubrouskem a poté folii zalep náplastí nebo dalším dílkem folie kterou jsme vám dali sebou. Na vlhké kůži folie nedrží !

Menší vlhkost a jakoby ,,rozpití,, tetování vlivem nadměrného vlhka z přebytku barvy a plasmy, nevadí, během 3 dnů se toto samovolně odpaří, je zbytečné a nežádoucí kvůli tomu folii sundávat dřív než za 6-7 dní.

Pokud bude kůže kolem folie načervenalá, natři místo regeneračním krémem, ale ne přes folii ale pouze kolem folie. Pokud máte folii ,,přesušenou,, a svědí vás to, můžete folii navlhčit.

Neneseme žádnou odpovědnost za vaši nesprávnou péči !

Proto jakýkoliv problém řeš přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel. 776 675 485

Případně můžete poslat i aktuální foto stavu tetování na e-mail: info@tattoo-club.cz


Ukázky aplikace a sundání týdenní folie Suprasorb F / Hornet film

( druhý den po aplikaci folie není nutné folii měnit za novou, stačí folii nepatrně poodlepit, přebytek plazmy vytlačit ven i se vzduch.bublinkama, poté povrch i okolí poodlepené folie důkladně osušit a poodlepený otvor zalepit novým dílkem folie )Další možnost jak se starat o čerstvě zhotovené tetování

Pokud odmítnete aplikaci speciální Suprasorb® F fóliový obvaz, níže je další možnost jak se máte o čerstvé tetování správně postarat.

Po dokončení tetování bylo tvé místo tetování ošetřeno a zakryto do ochranné folie. Po opuštění studia by mělo tetování zůstat nejméně 3-4 hodiny zakryto touto ochrannou folií ! Po těchto 3-4 hodinách ochrannou folii odstraň, tetování omyj rukou a desinfekčním mýdlem, osuš přiložením čistého ručníku (ubrousku) - NEDRHNOUT!

Nech chvilku samovolně proschnout a znovu překryj novou ochrannou folii (na první noc) Tetování tak bude lépe chráněno, netvoří se tolik stroupky a navíc nedojde k znečištění oděvu či povlečení od přebytečné barvy kterou bude tvé čerstvé tetování první noc vylučovat.

Ráno přelep odstraň, tetování omyj jemným dětským mýdlem, osuš přiložením čistého ručníku (ubrousku), nech chvilku samovolně proschnout a poté umytýma rukama natři doporučenou mastí v tenké vrstvě a již ničím nepřelepuj, nech je volně "dýchat" !

Pokud používáš antiseptickou mast Bepanthen Plus (zakoupíte pouze v lékárně) neomývej tetování desinfekčním mýdlem, použití dvou desinfekcí po sobě způsobí alergickou reakci !

V případě použití nového Bepanthen Tattoo omývej tetování desinfekčním mýdlem nebo novým Bepanthen Tattoo-mycím gelem. Bepanthen Tattoo není antiseptická mast.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ČERSTVÉ TETOVÁNÍ NEMÁČEJ VE VODĚ, POUZE OMYTÍ VODOU A MÝDLEM PO PRVNÍM SUNDÁNÍ FOLIE A DÁLE UŽ JEN MAZAT DOPORUČENOU MASTÍ PO DOBU 14-30 DNÍ.

NEOŠETŘUJ ČERSTVÉ TETOVÁNÍ FRAMYKOINEM A NEUŽÍVEJ ANI ŽÁDNÁ JINÁ ANTIBIOTIKA A TO DVA MĚSÍCE PŘED A MĚSÍC PO TETOVÁNÍ ! ( došlo by k vyloučení barvy z kůže ven a tetování bude světlé, rozpité nebo i žádné )

Po dobu hojení se v místě tetování můžou tvořit stroupky nebo jen nepatrné šupinky, proto tetování promázni maximálně 2-3x za den tenkou vrstvou krému který jsme vám doporučili, dokud stroupky samovolně neodpadnou, což trvá 7-14 dní. Nemáčet ve vodě , ničím neomývat, pouze mazat! V žádném případě stroupky neolupovat ani neškrábat!

Po 14 dnech tetování promázni námi doporučenou mastí 2x denně až do úplného zhojení a celkové regenerace, což je doba cca 4-6 týdnů. (pokud nejsou na tetování již žádné stroupky, je možné natírat tetování i jiným regeneračním nebo výživným krémem, který urychlí celkovou regeneraci pokožky, například Bepanthen Tattoo, Nivea výživný krém, Měsíčková Indulona, Aloe Vera krém a podobně...)


CO JE OPRAVDU MOC DŮLEŽITÉ !

- Tetování po celou další dobu hojení (po sundání týdenní folie) již ničím nepřelepuj a nech je volně "dýchat" !

- Nikdy nesahej na čerstvé a nezhojené tetování neumytýma rukama !

- Po dobu kdy se na tetování budou tvořit stroupky, se vyhýbej pobytu ve vodě, žádné omývání, pouze mazat!

- S čerstvým tetováním nechoď do sauny, žádný bazén či koupel ve vaně a pokud máte tetování u zápěstí tak je nutno se vyvarovat mytí nádobí, to vše je naprosto nevhodné a hrozí zanesení infekce. Vyhni se také náročným sportům a nos pouze čistý, vzdušný a volný oděv !

- 24 hodin před ani 24h po tetování nepožívej alkohol nebo jakékoliv jiné omamné a psychotropní látky. Také pobyt v zakouřených prostorách není pro péči o čerstvé tetování vhodný. Pokud na čerstvém tetování nemáte ochranou folii, tak v zakouřeném prostoru se infekce do čerstvého tetování zanese daleko rychleji.

- První měsíc vůbec nevystavuj tetování nadměrnému slunečnímu záření ani nepobývej v solariu ! Pokud máš tetování již zhojeno a máš rád/a sluníčko, tak své tetování vždy natři opalovacím krémem s vysokým UV filtrem

POKUD  MÁTE  JÍT  NA  TETOVÁNÍ  V LETNÍCH  MĚSÍCÍCH, TAK  ZCELA  OMEZTE  POBYT  NA  SLUNCI  !

OPÁLENÁ  KŮŽE  SE  TETOVAT  OPRAVDU  NEDÁ  ! 

Neneseme žádnou odpovědnost za tvou nesprávnou péči!

Proto jakýkoliv problém řeš přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

Případně poslat i aktuální foto stavu tetování na e-mail: info@tattoo-club.cz


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další možnost jak se starat o čerstvě zhotovené tetování

NOVÝ Bepanthen Tattoo - regenerační mast a Bepanthen Tattoo - mycí gel

Představujeme vám NOVÝ Bepanthen Tattoo, který je dobrým parťákem pro přirozenou regeneraci 

vašeho tetování  ( Zakoupíte pouze v lékárně. Náhradou žádejte Bepanthen Baby, který má stejné složení ) 

• nový Bepanthen Tattoo NEdezinfikuje 👉🏼 takže před jeho aplikací doporučujeme:

1️⃣ nové tetování omýt Dezinfekčním mýdlem ( PROTEX ) nebo použijte NOVÝ Bepanthen Tattoo - mycí gel.

2️⃣ po omytí a řádném opláchnutí čistou vodou tetování osušte přiložením jednorázového čistého ubrousku

3️⃣ tetování nechte ještě chvilku proschnout

4️⃣ a až poté na plně suché tetování aplikujte novou regenerační mast Bepanthen Tattoo

⚠️ Pokud mažeš své nové tetování Bepanthenem Plus - Antiseptický 👉🏼 neomývej tetování desinfekčním mýdlem !! Použití dvou desinfekcí po sobě může způsobit alergickou reakci ! 

✅ K Bepanthenu Plus Antiseptický doporučujeme nejlépe dětské mýdlo, které je šetrnější k pokožce, nebo použij raději šetrnější NOVÝ Bepanthen Tattoo - mycí gel.

BEPANTHEN  TATTOO  a BEPANTHEN PLUS  ZAKOUPÍTE  POUZE  V  LÉKÁRNĚ


 • HORNET - AFTER TATTOO SUN PROTECTOR SPRAY s ochranným SPF 50

  Nepoužívat pokud máte alergii na Propolis !

  Přípravek který skvěle zahojí Vaše nové tetování s ochranným faktorem 50 (SPF 50) i zároveň dokonale ochrání ty starší tetování před nepříznivým UV zářením. Díky rozprašovači je aplikace pohodlnější, příjemnější a čistší. Přípravek udržuje pokožku hydratovanou a extrakt z medu zanechá na příjemnou vůni.

 • Vyživující After tattoo sprej (30 ml) od společnosti Hornet pro péči jak o čerstvé tetování, tak i pro následnou regeneraci již zahojeného tetování.

 • Obsahuje bambucké máslo, olivový olej, vitamin E, panthenol a další složky, které působí antibakteriálně, protizánětlivě, antivirově a chrání proti volným radikálům.
  Vlastnosti:
  - 100% přírodní
  - objem 30ml
  - netestováno na zvířatech
  - vegan

  Pomáhá obnovovat ochrannou bariéru pokožky, která je narušena během tetování.
  Účinkuje proti pocitu svědění, proti podráždění a vytváří ochranný film, který udržuje pokožku hydratovanou.
  Obsahuje ochranný faktor SPF 50, čímž zaručuje kompletní ochranu.
  Díky extraktu z medu také zanechává neuvěřitelně příjemné aroma ♥

  Použití regeneračního krému na tetování:
  Krém nanášejte maximálně 4x denně v tenké vrstvě na čisté tetování a umytýma rukama jemně vmasíruje / vklepejte do pokožky.

  Hornet After spray (30ml) s ochranným faktorem SPF 50, můžete zakoupit u nás ve studiu za  250 Kč 


HORNET - AFTER TATTOO CARE CREAM

Nepoužívat pokud máte alergii na Propolis !

Hornet pečující krém 40 ml je hojivý krém na tetování, vytváří ochrannou vrstvu, která hydratuje a chrání pokožku a dokonalé uzdravení.

Má také nezaměnitelnou vůni medu, kterou si zamilujete.

Udrží pokožku hydratovanou a díky extraktu z medu zanechá neuvěřitelnou vůni.

Specifikace: Objem: 40 ml

Vegan

Sladká vůně medu

Netestováno na zvířatech

Použití regeneračního krému na tetování:
Krém nanášejte maximálně 4x denně v tenké vrstvě na čisté tetování a umytýma rukama jemně vmasíruje / vklepejte do pokožky.

Hornet After Tattoo After Care Cream  (40ml)  můžete zakoupit u nás ve studiu za 300 Kč 


INKNESS AFTER TATTOO - Krém po tetování s vitamínem E 

Krém INKNESS ® AFTER TATTOO je určen k péči o vaše nové tetování. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, vyživuje, vitalizuje a chrání hojící se tetování po dobu prvních dvou týdnů.

Návod k použití: Před použitím očistěte povrch pokožky, který chcete ošetřit, jako obvykle, poté aplikujte na tenkou vrstvu čerstvě tetované kůže několikrát denně podle potřeby až do úplného zhojení.

Specifikace: Obsah: 30 ml

Vyrobeno: Maďarsko

Užití: After care léčivý proces (po tetování)

98% složek přírodního původu

Bez parfemace

VEGANSKÝ

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Inkness After Tattoo Cream můžete zakoupit u nás ve studiu za 200 KčN O V I N K A

Protective Tattoo Film Gel tekutý obvaz od Aloe Tattoo

! NUTNO PŘED-OBJEDNAT UŽ PŘI DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU !

Chraňte čerstvě potetovanou pokožku pomocí Protective Tattoo Film Gel od AloeTattoo. Tento ochranný gel na tetování pomáhá chránit čerstvě tetovanou pokožku.

Filmový gel vytváří průhlednou a prodyšnou vrstvu mezi čerstvě tetovanou kůží a vnějším znečištěním.
Tento produkt pomáhá předcházet krvácení a poskytuje hodiny ochrany před odíráním oděvu o kůži.

Pokyny pro aplikaci: Očistěte tetovanou kůži a nechte několik minut zaschnout. Naneste gel na kůži a jemně jej rozetřete, dokud nebude celé tetování pokryto vrstvou gelu. Nechte film zaschnout a tím vytvoří ochranou vrstvu, může to trvat 5 až 15 minut. Tato první aplikace je prováděna u nás ve studiu, poté již aplikujete sami. 
!!! Film by po zaschnutí měl být na čerstvém tetování maximálně 2-12 hodin. Poté je nutné omytí, osušení a nová aplikace na dalších 2-12 hodin. Takto opakujte 5-7 dní. Poté (za 5-7 dní) mazat 1-2 měsíce doporučeným regeneračním krémem, např.Bepanthen Tattoo, 
Hornet After Sun Protector spray, Hornet After Cream, Tattoo Goo mast, Inkness After Cream

Odstranění filmu: Omyjte pokožku vodou a mýdlem, abyste odstranili film. Neaplikujte žádnou další každodenní péči o tetování, dokud není film zcela odstraněn !

Ingredience: Aloe Vera, Chitosan, Bisabolol, Phragmites Comunis, Poria Cocos (houba Fu Ling)

Varování: Tento produkt by měl být vždy skladován na místě, které nepřesahuje 30 °C.  Aloe Tattoo doporučuje uchovávat tento produkt v chladničce, aby byla zachována kvalita surovin.

Protective Tattoo Film Gel tekutý obvaz od Aloe Tattoo můžete zakoupit u nás ve studiu 

90 ml za cenu  600 Kč  / 220 ml za cenu  1000,- Kč

v ceně je první aplikace a poučení o následné péči

! TEKUTÝ OBVAZ JE NUTNO PŘED-OBJEDNAT UŽ PŘI DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU !


( ukázka aplikace ,,tekuté folie,, od 1:43 min. )- VIDEO UKÁZKY PRŮBĚHU HOJENÍ TETOVÁNÍ V PRVNÍCH DVOU TÝDNECH -

BEZ POUŽITÍ OCHRANNÉ FOLIE Suprasorb F  /  BEZ POUŽITÍ TEKUTÉ FOLIE Protective Tattoo Film Gel 


DETAILED TATTOO HEALING PROCESS VIDEO - WEEK 1

( without application of Suprasorb F ) 

DETAILED TATTOO HEALING PROCESS VIDEO - WEEK 2

( without application of Suprasorb F )

Tattoo Club

Průmyslová ul. 931/9  

Hradec Králové 500 02 


NAPIŠTE NÁM
info@tattoo-club.cz


Tel.: +420 776 675 485


Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK

dle domluvy předem

Objednej se ON-LINE


SOBOTA a NEDĚLE

Zavřeno


Přijímáme pouze hotovost.  Zálohy možno hradit bankovním převodem.  

Platba kartou není možná !


PIERCING  NEDĚLÁME  A  PIERCING. ŠPERKY  NEPRODÁVÁME


IČO: 489 84 868

© 2021 Tattoo Club Hradec Králové
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky